Mega Holdings ‘in Çalışma İşleyişi Nasıldır ?


Mega Holdins ’in temel vizyonu web site kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Avrupa ve Amerakida web site kullanımı çok yüksek rakamlarda iken Türkiyede oran tam tersidir.
Bugün Türkiyede sosyal paylaşım sitelerinin kullanımı kişisel web site kullanımlardan daha fazladır.
Peki Web Sitesi Ne işime yarayacak diye sorucak olursanız Neden Web Yaptırmalısın yazısını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.
Mega Holdings aktif müşterilerine web master ihtiyacı duymadan kendi web sitelerini tasarlama imkanı sunuyor.
Herhangi bir facebook kullanıcısı bile şirketin sağladığı kolay tasarım motoruyla beraber web sitelerini tasarlayabiliyor ve geliştirebiliyor.
Kolay tasarım motoruyla ilgli eğitimide buradan alabilirsiniz.
Mega Holdings çalışma sistemi iş odaklı olan binary çalışma sistemedir.İş odaklı dedim neden network marketing sistemini pazarlama odaklı kullanan network marketing
şirketleri vardır. Bu şirketlerin çalışma sistemeli genellikle unilevel ve matrix olarak yer alır. Daha karmaşık sistemlerdir. Organizasyon büyüdükçe kar markajının düştüğü
bir çalışma sistemleridir.
Binary çalışma sistemi bir aktif müşterinin sağ kollu  ve sol kollu olmak üzere yürütebileceği bir çalışma sistemedir.
Çalışmaya başlayan aktif müşteri en az iki kişiye referans olur ve organizasyona dahil olan kişilerde en az iki kişiye referans olarak organizasyon büyümeye başlar.
Organizasyonun sağlam adımlarla büyütmek için kopyalamanın gücünü kullanmalısınız. Eğitimler, ürün kullanımı ve iş bilinci oturtmalı ve bu şekilde insanları mega holdings çalışma fırsatını insanlara sunmalısınız.
Mega Holdings ‘in çalışma şekline göre ilerleyen kariyer basamakları vardır.
Başlangıçtaki kariyer basamağı Newbie
İkinci kariyer basamağı Presenterdir. Presenter sunumcu demektir. Presenter olmak için sağ kolunda 3 kişilik ve sol kolunda 3 kişilik bir ekibin olmalıdır. Çalışma arkadaşlarını davetlerinde sunum yapan kişidir.
Üçüncü kariyer basamağı Trainerdır. Trainer eğitmendir. Trainer olmak için sağ ve sol organizasyonumuzda en az birer tane presenter olmalıdır. Beginner , Presenter ve yeni Trainer olan kişilere eğitim verir.
Dördüncü kariyer basamağı Directordür.Director olmak için  sağ ve sol organizasyonumuzda en az birer tane Trainer olmalıdır. Director takım içi koardinasyonu sağlar. Networkte iletişim çok önemlidir.
Beşinci kariyer basamağı researcherdır. Researcher araştırmacı bir kişidir. Yeni araştırmalar yapar  ve takımını bilgilendirir.
Altıncı kariyer basamağı Leaderdır. Lider kişi haftalıki aylık ve yıllık toplantılara katılır ve ekibime yol gösteren olur.
Yedinci kariyer basamağı Top leaderdır. İki tane lidere sahiptir ve çalışma yükü olarak daha rahattır. Network Marketing aslında tamamen iki sağlam lider yetiştirmektir. Top Leaderlik Mega Holdings de refaha ulaşabileceğiniz bir kariyer basamağıdır.
Diğer kariyer basamakları Mega leader ve Mega Stardır.
Mega Holdings size kısa sürede maddi özgürlüğünüzü sağlar. Bu maddi özgürlük tamamen sizin çalışmanıza ve sabrınıza bağlıdır.
Saygılarımla,
Ümit ŞEREF
Author: umitseref

From Around the Web

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *